Telefon
WhatsApp
  • 19 Ocak 2021, 12:07
Erdemli Evden Eve Nakliyat

Erdemli evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında ev ve ofis taşımacılığı hizmetini en sağlıklı şekilde gerçekleştiriyoruz. Nakliye hizmetinde görevlendirilecek personele eğitim verilir. Nakliye hizmetinde kalifiye personel görevlendirilmesi nakliye hizmetinin kaliteli şekilde yürütülmesini sağlar. Nakliye hizmetinde nakliye teklifi işlemini internet sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca nakliye hizmeti için rezervasyon yapabilirsiniz. Referanslarımızı inceleyebilir ve internet sitemiz üzerinden hakkımızda bilgi edinebilirsiniz. Güvenilir nakliyat hizmeti sunmak için sözleşmeli taşımacılık gerçekleştirilerek haklarınız güvence altına alınır.

Mersin Erdemli Nakliyat Hizmetleri

Depolama hizmetiyle evinizde yerleştiremediğiniz eşyalarınızı veya sizler için değerli olan eşyalarınızı saklamak istediğinizde güvenle depoluyoruz. Depolama işleminde eşyalarınız sigortalanarak muhafaza edilir. Depolardan ihtiyaç duyduğunuzda eşya çıkarabilirsiniz. Yine ihtiyaç halinde depoya eşya ekleyebilirsiniz. Eşyalarınız uygun koşullarda güvenle depolanır.

Erdemli Asansörlü Nakliyat

Erdemli evden eve nakliyat firması olarak yüksek katlı binalara taşımacılık artık çok kolay. Teknolojik ekipmanlar kullanılarak yeni nesil asansör teknikleriyle taşımacılık gerçekleştirilir. Kırılacak eşyaların taşımacılığı daha konforlu gerçekleştirilerek eşyalarınız güvenle teslim edilir. Asansör kalifiye personeller tarafından kurulur. Kurulan asansör nakliye hizmetinden önce test edilir. Eşyalarınızın güvenle yüksek katlara nakliyesi gerçekleştirilir.

Erdemli Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmeti planlanarak zamanında teslimat gerçekleştirilir. Şehirler arası nakliyat hizmeti istenilen zamanda başlatılabilir. 7/24 hizmet sunularak nakliyat hizmetinde teslimat süresi kesin olarak belirtilir. Nakliye hizmeti isteğe bağlı olarak hızlandırılıp yavaşlatılabilir. Kapıdan kapıya teslimatla eşyalarınız zaman kaybı olmadan adresinize teslim edilir. Eşyalarınız sigortalanarak kasko kapsamında taşımacılık hizmeti gerçekleştirilir.

Nakliyat Hizmeti Erdemli

Erdemli evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulur. ekspertiz hizmetiyle eşyalarınızın maddi değeri eksiksiz belirlenir. Eşyalarınız sigortalanarak kasko kapsamına dahil edilir. Güvenli bir nakliye hizmeti sunulur. Demonte eşyalarınız profesyonel bir şekilde parçalar halinde sökülür. Parça eşyalar numaralandırılıp paketlenir. Paketleme işlemi kalifiye personel tarafından gerçekleştirilir. Eşyalarınıza en uygun ambalajlar seçilir. Paketlenen eşyalar dikkatli bir şekilde nakliye aracına özel istifleme tekniğiyle yerleştirilir. Yeni adresinize doğru yola çıkılır. Yeni adresinize varıldığında eşyalarınız titizlikle taşınır. Parça eşyaların kalifiye personel tarafından monteleme işlemi gerçekleştirilir. Eşyalarınız yerine yerleştirilir. Eşyaların son kontrolleri yapılır. Herhangi bir hasar durumunda tutanak tutulur. Sigorta şirketine hasar bildirimi yapılır. Maddi zarar sigorta şirketi tarafından karşılanır.

ERDEMLİ EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Erdemli Evden Eve Nakliyat 500 TL 1,000 TL
Erdemli Şehirler Arası Nakliyat 1,000 TL 2,500 TL
Erdemli 1+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatları 500 TL 1,500 TL
Erdemli 2+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatları 1,000 TL 1,750 TL
Erdemli 3+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatları 1,250 TL 2,000 TL
Erdemli 4+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatları 1,750 TL 2,250 TL
Erdemli Evden Eve Nakliyat Asansörlü 1,500 TL  2,500 TL

 

Yukarıda belirtilen evden eve nakliye ve taşımacılık fiyatları tahmini rakamlardır. Fiyatlar; evinizin büyüklüğü, gidilecek yerin mesafesi, kat farkı ve asansörlü taşımacılık hizmeti verilip verilmeyeceği bilgisini verdiğiniz takdir de, doğru fiyat teklifi alabilirsiniz. Erdemli'de size en uygun maliyetler ile evinizi taşıyalım hemen teklif almak için hızlı iletişim numaramızı arayabilirsiniz. TELEFON : 0 552 940 79 77

 

 

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Mersin evden eve nakliyat, veya Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Hemen Arayın! 0 552 940 79 77

EVDEN EVE NAKLİYAT TEKLİF AL