Telefon
WhatsApp
  • 19 Ocak 2021, 12:31
Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmamız eşyalarınızı güvenli bir şekilde teslim ediyor. Nakliye hizmetinde yılların tecrübesiyle sizlere hizmet veren firmamız nakliye işlemini titizlikle gerçekleştirir. Sizlere en kaliteli hizmeti pürüzsüz bir şekilde sunabilmek için kalifiye personel kadrosuyla nakliye hizmeti sunulur. Nakliye hizmetinde görevlendirilecek personellere hizmet kalitesini artırmak için eğitim verilir. Firmamız bünyesinde sözleşmeli taşımacılık yapılarak haklarınız korunur. Nakliye hizmetinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulur. Eşyalarınız ekspertiz hizmetiyle detaylı şekilde incelenir. Eşyalarınızın maddi değeri belirlenir. Eşyalar maddi değerince sigortalanır. Eşyalarınız güvence altına alınarak nakliye hizmeti sunulur. Güvenilir hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden firmamız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz üzerinden nakliye teklifi alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat sizlere öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Ekspertiz hizmetiyle eşyalarınızın maddi değeri belirlenerek sigortalanır. Bir hizmet planlaması yapılır. Nakliye hizmeti plana uygun olarak gerçekleştirilir. Demonte eşyalarınız uzman personeller tarafından parçalar halinde sökülür. Parça eşyalar numaralandırılarak paketlenir. Numaralandırma sistemi parça eşyaların birleştirilmesini hızlandırır. Paketlenen eşyalar dikkatli bir şekilde nakliye aracına taşınır. Nakliye aracı yeni adresinize ulaştığında eşyalarınız titizlikle yeni adresinize taşınır. Parça eşyaların monteleme işlemi kalifiye personeller tarafından gerçekleştirilir. Eşyalar yerine yerleştirilir. Eşyaların son kontrolleri gerçekleştirilir. Hasar gören bir eşyanız mevcut ise hasar tespiti yapılır. Tutanak tutularak sigorta şirketine hasar bildirimi yapılır. Maddi zarar sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Hizmet Planlaması

Evden eve nakliyat firması planlı bir çalışmayla sizlere en iyi hizmeti sunar. Eşyalarınız belirlenerek taşınacak eşyalar not edilir. Nakliyat hizmetinde uygun ücret hesaplanarak sizlere makul bir fiyat teklifi sunulur. Parça eşya taşımacılığıyla daha uygun ücrete nakliye hizmeti alabilirsiniz. Eşyaların miktarına göre nakliye hizmetinde görevlendirilecek personel sayısı belirlenir. Taşıma işleminin gerçekleşeceği adresler de yük asansörünün olup olmadığı belirlenir. Nakliye aracının adreslere yanaşabileceği mesafeler değerlendirilir. Nakliye hizmetine hangi gün saat kaçta başlanacağı ve nakliye hizmetinin ne kadar sürede tamamlanacağı belirlenerek sizlere bildirilir. Plana uygun nakliye hizmeti başlatılır. Böylece hiçbir pürüz çıkmadan kaliteli bir hizmet sunulur. Sizler de kaliteli hizmet için firmamızla iletişime geçiniz.

 

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Mersin evden eve nakliyat, veya Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Hemen Arayın! 0 552 940 79 77

EVDEN EVE NAKLİYAT TEKLİF AL