Telefon
WhatsApp
  • 18 Mart 2021, 18:54
Mersin Evden Eve Nakliyat Asansörlü

Mersin evden eve nakliyat asansörlü; Semtinizde inşaatı devam eden kaç tane bina var, dikkat ettiniz mi? Neredeyse her semte yeni yeni evler inşa edilmeye başlandı. Bu binaların çoğu çok katlı binalardan oluşuyor. Bunun sebebi sürekli artan nüfusun barınma ihtiyacını karşılamak elbette. Her gün dünyaya binlerce bebek gözlerini açıyor. Bundan 20-25 yıl önce gözlerini açan bebekler ise şimdiler de bu evlerde barınma ihtiyaçlarını karşılıyorlar. Bu evlerden birine taşınmaya karar verdiklerinde ise karşılarına başka bir sorun daha çıkıyor. Asansörlü Evden eve nakliyat yaptırmak zorunda olan bu kimseler mecburen nakliyat firmalarına başvuruyor. Buradan sonra ya çok mutlu bir şekilde yeni evlerinde oturmaya devam ediyorlar, yada canları sıkkın bir şekilde yeni evlerine yerleşiyorlar. Bunun tek bir sebebi var. O da iyi bir nakliyat firması bulmak yada bulamamak. İşte tüm mesele bu. Eğer kötü bir nakliyat firmasıyla anlaşma gerçekleştirilirse taşınma işlemi bir işkenceye dönüşebiliyor.

Ancak iyi bir firmayla anlaşıldığı düşünüldüğünde bu o kadar da kötü olmuyor. Hele ki biraz iyi bir araştırma yapıp biz Mersin Nakliyat asansörlü ile anlaşırsanız çok daha rahat edersiniz. Çünkü görüp görebileceğiniz en iyi nakliyat firmalarından birisi olmakla övünüyoruz. Bunun sebebi ise elbette sizlere sunduğumuz harika hizmetler.

Asansörlü Mersin Nakliyat?

Bizimle çalışmanız için sizlere birçok sebep sayabiliriz. Bunlardan ilki bu sektörde geçirdiğimiz uzun yıllar. Bu sektörde var olduğumuz günden beri, sayısız ev ve iş yeri taşıdık. İşte bu yüzden bu işte bayağı bir iyiyiz. Taşınma sürecinde gerçekleşen her aşama için ayrı ayrı uzman bir ekip arkadaşımız yer almakta. Yani evinizden eşyaları çıkaran kişi ile nakliyat aracına düzgün bir şekilde eşyalarınızı yükleyen kişiler aynı değil. Ancak emin olun tüm elemanlarımız, herkesin yaptığı işi yapabilecek kadar da tecrübeli. Üstelik sizler için en kaliteli yöntemleri sunuyoruz her zaman. Teknolojinin bize sunduğu fırsatları en iyi şekilde değerlendirip hizmet kalitemize kalite katıyoruz. Eğer hala ikna olmadıysanız gelin bir de hizmetlerimize göz atalım.

Mersin Nakliyat Hizmetleri

Sizler için isimli isimsiz onlarca hizmetimiz var aslında. Evden eve Taşınma sürecinde kafanıza takılan, farklı şekilde yapılmasını istediğiniz bir işi ekip arkadaşlarımıza bildirdiğiniz takdirde en iyi şekilde sizlerin bu talebine karşılık vereceklerdir. Öncelikle şunu belirtelim. Sadece ev taşımıyoruz. Evlerinizin yanında iş yerleriniz, dükkanlarınız ve akla gelebilecek her türlü mekanın taşınmasını yapabiliyoruz. Üstelik sadece şehir içi olarak değil. Sizlere sunduğumuz bütün hizmetlerimiz şehirler arası nakliyat olarak da geçerli. Bu sayede Türkiye'nin dilediğiniz yerine istediğiniz mekanı nakliyat yaptırabiliyorsunuz. Bu süreçte eşyalarınız zarar görmesin diye tüm eşyalarınızı en iyi şekilde ambalajlama hizmetimiz sayesinde ambalajlıyoruz. Böylelikle onlar taşınırken kaza yaşansa bile eşyalarınız zarar görmüyorlar. Evden eve nakliyat platformu Teknolojiyle içli dışlı olduğumuzdan bahsetmiştik. Teknolojiyi en iyi şekilde kullandığımız asansörlü nakliyat hizmetimizden de bahsedelim o halde. Eskiden evleriniz binanın içinden uzun uzun taşınırdı. Bu yüzden de hem zaman kaybı yaşanırdı, hem de çok yorucu olurdu. Üstelik eşyalarınız bina içinden indirilirken bazı kazaların yaşanması da muhtemeldi. Ancak yeni getirdiğimiz bu hizmetimiz sayesinde evleriniz artık bina içinden değil, bina dışından asansörlü aracımız vasıtasıyla taşınıyor. Bu sayede zamandan büyük tasarruf ediyoruz ve bu yöntem çok güvenli oluyor. Eşyanızın az olması durumunda tam nakliyat ücreti ödeyeceğim diye üzülmenize gerek yok. Çünkü böyle bir zorunluluğunuz da yok. Sizlere sunduğumuz parça eşya taşımacılığı hizmetimiz sayesinde eşyalarınız dilediğiniz yere çok uygun fiyatlara taşınabiliyor. Çünkü bir anda kargo mantığıyla birçok müşterimizin eşyasını taşıyoruz. Böylelikle nakliyat ücreti aranızda paylaştırılmış oluyor.

Taşınma Öncesi̇ Verdiğimiz Hi̇zmetler

Taşınma öncesi süreci merak eden değerli müşterilerimiz için kısaca özetlemek isteriz. Taşınma öncesi karşılıklı alınan kararlar ve istekleriniz doğrultusunda bir yol çizeriz ve sonrasında karşılıklı olacak şekilde bir sözleşme imzalarız. Sözleşmenizi vermiş olduğunuz mail adresine yollamak suretiyle en kısa sürede tarafınıza ulaştırırız.

Taşınma öncesi imzalanan sözleşmenin ardından Ekspertiz hizmetimiz devreye girer. Experimiz evinize gelir ve eşyalarınız için inceleme de bulunur. Bu inceleme sonucunda eşyalarınızın firmamızda bulunan hangi tip araç ile taşınacağı saptanır. Ekspertiz hizmetimizin herhangi bir ücreti bulunmamaktadır. Randevu almak için lütfen telefon numaralarımızdan bize ulaşınız.

Şehi̇rler Arası Nakliyemi̇z Mevcut Mudur?

Evet mevcuttur. Talebiniz Mersin şehirler Arası Nakliyat doğrultusundaysa talep tarihinizden bikaç hafta önce bize bildirmeniz halinde size çok daha iyi yardımcı oluruz.

Asansörlü Nakliyat Nedi̇r?

Eskiden çok fazla bilinen ve tercih edilen bir sistem değildi Asansörlü Nakliyat. Ancak kurumsal nakliye firmalarının artması ve beraberinde getirdiği yenilikler bu gibi değişik sistemlerle tanışmamıştı sağladı. Mersin Evden Eve Nakliyat firması olarak Asansörlü Nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Peki nedir bu asansörlü nakliyat diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Bu aslında tam da adı üstünde olan bir modüler sistemdir. Diyelim ki eşyalarınızın alınacağı ve teslim edileceği yer,ya da her ikisinden biri yukarı katlarda bulunuyor. O zaman bu bahsettiğimiz Asansörlü Nakliyat gerçekten çok işe yarıyor. Özellikle beyaz eşyalar ya da büyük parça eşyalarınızın evinizden çıkarılmasında kolaylık sağlıyor. Apartman merdivenleriniz küçük ve dönerek inilen şekildeyse büyük parçaları indirmek ve özellikle de zararsız indirmek pek zordur. Bu modüler sistem sayesinde çok daha sağlıklı bir taşıma sağlanır.

Hizmetleri̇mi̇z Sadece Taşınma Olarak mı Mevcut?

Elbette değil. Firmamızın en büyük kolu elbette ev ya da ofis taşıması ancak hizmetlerimiz bununla sınırlı değil,size yardımcı olacağımız bi diğer konu sigortalı eşya nakliyesi. Kısaca şöyle açıklayalım,birkaç parça eşya gönderimi yapmak istiyorsunuz,kargoyla da gönderebilirsiniz tabiki ama maliyeti oldukça fazla olur. Birkaç tane eşya için oldukça yüksek bir meblâğ ödemek zorunda kalırsınız. Bu gibi durumlarda size sunduğumuz çözüm şu; gönderim yapmak istediğiniz yöne giden bir nakliye aracınıza sizin eşyalarınızı da yüklüyoruz ve olası bir hasar durumuna karşı da sigortalıyoruz. Siz de eşyalarınızı hem düşük bir ücretle hem de sigortalı şekilde gönderebilmenin huzurunu yaşıyorsunuz.

Nakliye dışı bir diğer hizmetimiz de Eşya Depolama. Günlük,haftalık,aylık hatta yıllık seçeneklerimizle,siz ne kadar isterseniz o kadar süre eşyalarınızı sizin için muhafaza ediyoruz.

Eşya Depolama Hizmeti Ne Gibi Durumlarda Kullanılır?

Bu aslında tamamen size bağlı bir durumdur. Evinize sığmayan ancak atmak istemediğiniz,ya da taşınma esnasında zamana ihtiyacınız olduğu için eşyalarınızı emanet etmek zorunda olduğunuz durumlarda Eşya Depolama hizmetimiz size büyük kolaylık sağlayacaktır. Depoya koymak istediğiniz eşyalarınız arasında demontaj ve montaj gerektiren ürünler varsa ekibimizin usta marangozları tarafından bütün bu işler de itinayla halledilir.

Mersin Evden Eve Nakliyat olarak bu hizmetimizle de yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Daha ayrıntılı bilgi için haftanın 7 günü 24 saat telefon başında olan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Tüm hizmetlerimiz için farklı seçeneklerimiz mevcut olduğundan ücretlendirme konusunda internet sitemiz üzerinden net bir bilgi veremiyoruz. Evinizin ya da ofisinizin büyüklüğü,eşyalarınızın adedi,hangi araçla taşınacağı,gidilecek güzergah ve diğer unsurlardan dolayı yüz yüze görüşmemiz neticesinde belli bir meblâğ üzerinde konuşuyoruz.

İlgili Evden Eve Nakliyat İlçeleri 

Mersin evden eve nakliyat

Tarsus evden eve nakliyat

Erdemli evden eve nakliyat

Silifke evden eve nakliyat

Mezitli evden eve nakliyat

Mersin evden eve nakliyat yorumlar

 

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Mersin evden eve nakliyat, veya Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Hemen Arayın! 0 552 940 79 77

EVDEN EVE NAKLİYAT TEKLİF AL